Lampa łańcuchowa LED Solar 6,5m, 30xLED, 8 trybów, wielokolorowy, IP65

 
Nowość
  • 1 z 3
 

Ogród jest również pięknie ozdobiony lekką girlandą zasilaną panelem słonecznym i zmniejsza koszty energii elektrycznej. Jako miękkie oświetlenie dekoracyjne stosuje się niskie natężenie światła i mleczną barwę różnych kolorów. Łańcuch świetlnych kulek stworzy niepowtarzalny klimat w Twoim ogrodzie.
Zasilane bateriami słonecznymi można je powiesić w dowolnym miejscu w ogrodzie bez konieczności prowadzenia zbędnych kabli. Charakteryzują się wysoką trwałością, długą żywotnością, a jednocześnie pozwalają na stworzenie oryginalnych świetlnych dekoracji, które zadowolą Twoich gości.
Girlanda jest bardzo łatwa w montażu, wystarczy włożyć panel słoneczny w ziemię, gdzie będzie skierowany na promienie słoneczne. Oprawy posiadają wbudowany akumulator oraz 8 trybów pracy panelu słonecznego. Czas świecenia wynosi około 6 godzin, w zależności od ilości światła słonecznego w ciągu dnia.
Produkt odporny na wstrząsy i warunki zewnętrzne.
Dzięki uszczelce IP65 łańcuch można montować na zewnątrz. Idealnie nadaje się do dekoracji balkonu, ogrodu czy tarasu. Może służyć również jako dekoracja na imprezy plenerowe, weselne czy urodzinowe.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 91.99 zł
Zaoszczędzisz 23 zł (–25 %)
68.99 zł / szt    
Kod produktu 45891
Marka TelForceOne
Kategoria OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE
Gwarancja 2 lata
 

Produkt idealnie nadaje się do dekoracji tarasów, ogrodów lub jako dekoracja imprez plenerowych.
Lekki łańcuch składa się z 30 równo rozmieszczonych kulek o długości 6,5 m. Posiada również programator z 8 trybami świecenia, od miękkiego przyciemniania po miganie. Kabel z podłączonymi diodami LED jest półprzezroczysty.

- Stopień ochrony (IP): IP65
- Ilość diod: 30 szt.
- Ilość programów: 8 szt
- Jasny kolor: ciepły biały
- Długość: 6,50 m²

IP ochrona IP65
Liczba diod LED 30

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: