Zewnętrzna obrotowa kamera IP Solight 2 Mpx, 1080p, 5V/1A, aplikacja Smart Life, IP66

 
Nowość
  • 1 z 5
 

Sprawdź swój dom z niemal każdego miejsca dzięki kamerze 1D76. Po prostu wyciągnij telefon lub tablet, aby mieć oko na swój dom, gdziekolwiek jesteś podłączony do Internetu. Kamera jest zasilana ze źródła, dzięki czemu zapewnia transmisję na żywo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Lub otrzymuj alerty na urządzeniu mobilnym, gdy tylko kamera wykryje ruch i obejrzy wideo 1080p Full HD.
- Wideo na żywo 24/7: kamera działa przez domową bezprzewodową sieć Wi-Fi, dzięki czemu masz dostęp do nagrań na żywo i nagranych bezpośrednio z aplikacji mobilnej na urządzeniu mobilnym (telefon lub tablet z systemem iOS 8 i nowszym lub Android 4.1 i później) .
- Łatwa konfiguracja: wystarczy podłączyć aparat i skonfigurować za pomocą aplikacji w telefonie. Możesz po prostu postawić kamerę na stole lub zamontować ją na ścianie.
- Powiadomienie z telefonu: jeśli włączysz wykrywanie ruchu, kamera wyśle ​​powiadomienie do urządzenia mobilnego po wykryciu ruchu.
- Noktowizor: kamera umożliwia widzenie w nocy dzięki 6 diodom LED i 2 diodom podczerwieni, które zapewniają wyraźny obraz nawet o zmierzchu lub w ciemności (wydajność na 20 metrach).
- Dźwięk: dwukierunkowe nagrywanie dźwięku pozwala komunikować się z rodziną lub przyjaciółmi.
- Szerokie ujęcie 95 stopni zapewnia szeroki widok pomieszczenia, a zoom pozwala zbliżyć się do tego, co jest potrzebne.
- Dzięki ochronie IP66 kamera pozwala na pracę w każdych warunkach pogodowych, ponieważ jest całkowicie odporna na deszcz, kurz i wytrzymuje temperatury od -20°C do +55°C.
- Dzięki zmotoryzowanej podstawce możesz obracać kamerę zarówno w poziomie, jak iw pionie. W aplikacji Smart Life możesz sterować obrotem za pomocą gestów na boki, w zależności od tego, gdzie chcesz skierować kamerę.
- Krystalicznie czyste nagrywanie: czujnik CMOS aparatu nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p, dzięki czemu masz doskonały widok na to, co dzieje się w Twoim domu.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 323.99 zł
Zaoszczędzisz 65 zł (–20 %)
258.99 zł / szt.    
Kod produktu 16325
Marka Solight
Kategoria Kamery
Gwarancja 2 lata
 

- Kompatybilny z Wifi 2,4 GHz, Android 4.1 i nowszymi, iOS 8.0 i nowszymi, aplikacją Tuya Smart, aplikacją Smart Life, Amazon Echo, Google Home
- Połączenie WiFi
- Sterowanie za pomocą aplikacji Smart Life - iOS / Android
- Detekcja ruchu
- Alert mobilny
-Ustawienie czasu nagrywania
- Fotografowanie nocne - 6 diod LED + 2 diody IR

- max. rozmiar karty: 128 GB (microSD, brak w zestawie)
- rozdzielczość czujnika: 2 Mpx
- mikrofon / głośnik: wbudowany - wbudowany
- rozdzielczość: 1080p (1920x1080) / 22FPS
- kompresja wideo: H.265
- obrót: poziomy 355 ° / pionowy 90 °
- kąt widzenia: 95 °
- stopień ochrony: IP66
- zasilanie: 5V/1A (DC)

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: