Zasilacz LED Mean Well XLG-200-24-A, IP67
Kod: 13047
Brak oceny Szczegóły oceny
Dostępny w magazynie
Opcje dostawy
również do użytku na zewnątrz.
Wymiary: 199x63x35,5 mm
Informacje szczegółowe
Opis szczegółowy produktu
- Napięcie wejściowe 100 ÷ 305VAC
- Prąd wejściowy 0,3A / 115VAC, 0,14 / 230VAC
- Max. prąd wejściowy 60A
- Częstotliwość wejściowa 47 ÷ 63 Hz
- Napięcie wyjściowe 24VDC
- Prąd wyjściowy 8,3 A (0 ÷ 8,3 A)
- Temperatura pracy -30 ° C ÷ 70 ° C
- Zabezpieczenie przed zwarciem, automatyczne odzyskiwanie
- Zabezpieczenie prądowe 110 ÷ 180%, autoodzyskiwanie
- ochrona IP67
- Klasa izolacji II.
- Sprawność 94%
Parametry dodatkowe
Kategoria: MEANWELL Zasilacze
Gwarancja: 5 lat
Commodity Code: 8504409090
IP ochrona: IP67
Moc zasilacza: 192W