Obrotowa kamera IP LTC na gnieździe E27, IP65, PTZ, 5Mpix, 230V, SMART LTC VISION [RTV0400101]

 
Nowość
  • 1 z 7
 

LTC KAM35 to niedrogie i funkcjonalne urządzenie, które w prosty sposób znacznie zwiększy bezpieczeństwo Twojego domu, biura, podwórka czy parkingu i pozwoli Ci spać spokojnie i bez zmartwień.
Kamera KAM35 to urządzenie charakteryzujące się wysoką jakością nagrywania i szerokim polem widzenia. Wysoka rozdzielczość zapewnia wyraźny i ostry obraz, a przy odpowiedniej kompresji nie zajmuje dużo miejsca na dysku. Wbudowany tryb nocny pozwala na nagrywanie wysokiej jakości filmów nawet po zmroku.
Kamera została zaprojektowana do użytku na zewnątrz. Dzięki stopniowi ochrony IP65, w jaki wyposażona jest kamera, nie straszne jej nawet trudne warunki atmosferyczne. Radzi sobie z deszczem i silnym wiatrem, jednocześnie stale rejestrując to, co dzieje się wokół niego.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 411.99 zł
Zaoszczędzisz 120 zł (–29 %)
291.99 zł / szt.    
Kod produktu 81991
Marka TelForceOne
Kategoria Kamery
Gwarancja 2 lata
 

- Inteligentna aplikacja: właściciel smartfona może aktywnie współdziałać z kamerą podłączoną do sieci bezprzewodowej z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki dedykowanym aplikacjom (do wyboru SmartLife i Tuya) użytkownik może sparować kamerę ze swoim kontem i mieć do niej dostęp w dowolnym momencie. Aplikacja umożliwia podgląd obrazu na żywo oraz dostęp do wbudowanego mikrofonu i głośnika.
- Pamięć zewnętrzna: oprócz podglądu na żywo obrazu z kamery, wszystkie nagrania i zdjęcia zapisywane są na bieżąco w pamięci urządzenia. KAM35 wyposażony jest w slot na kartę microSD, dzięki któremu użytkownik sam decyduje o pojemności urządzenia do nagrywania. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala także na łatwe oddzielenie plików nagrań od samego urządzenia, co nie byłoby możliwe w przypadku pamięci wbudowanej. Jest to przydatne podczas odtwarzania nagrań na innym urządzeniu i tworzenia kopii zapasowych. Kamera obsługuje karty microSD o pojemności do 128 GB.
- Dwukierunkowa komunikacja: wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają użytkownikowi na aktywną interakcję z kamerą za pomocą dedykowanej aplikacji. Dzięki mikrofonowi użytkownik może podsłuchiwać, co dzieje się w miejscu lokalizacji kamery, a funkcja interkomu pozwala na przesyłanie głosu z telefonu bezpośrednio do głośnika kamery. Dzięki temu będziesz mógł porozmawiać z osobą znajdującą się w pomieszczeniu lub skonfrontować się z niechcianą osobą.
- System powiadomień: komunikacja z kamerą poprzez aplikację sprawia, że ​​użytkownik o każdej porze wie, co dzieje się w jego domu lub otoczeniu, niezależnie od tego gdzie się znajduje. Nie można jednak oczekiwać od użytkownika ciągłego sprawdzania widoku kamery w przypadku podejrzenia zagrożenia. Dlatego KAM35 został wyposażony w system detekcji ruchu, którego aktywacja automatycznie wyśle ​​powiadomienie na Twój telefon. Gdy ktoś pojawi się w zasięgu kamery, dowiesz się o tym jako pierwszy.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: