Lampa ostrzegawcza LED Baseus "Otwarte drzwi", wodoodporna, 2szt/op., czarna

 
  • 1 z 15
 

Podstawowe oświetlenie samochodu nie zawsze jest wystarczające po zmroku. Wodoodporne oświetlenie LED do montażu drzwiowego stworzone zostało z myślą o wymagających kierowcach ceniących nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo. Dzięki nim pojazd, a zwłaszcza otwarte drzwi są dostatecznie widoczne dla innych uczestników ruchu drogowego i można uniknąć wielu nieprzyjemnych zdarzeń, zderzeń czy kolizji z innymi pojazdami czy pieszymi.

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 38.99 zł
Zaoszczędzisz 9 zł (–23 %)
29.99 zł / opakowanie
Kod produktu 35046
Marka Baseus
Kategoria Lampy LED ostrzegawcze
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

Oprawy zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą widoczność. Mają efekt ostrzegawczy, którego nie można przeoczyć.
Każda lampa składa się z 6 punktów LED, precyzyjnie rozmieszczonych z podwójnym wskaźnikiem bezpieczeństwa. Zapewniają jasne, ale nieoślepiające światło padające pod rozproszonym kątem. Dzięki temu są bardzo dobrze widoczne dla kierowców i pieszych nawet z dużej odległości.
Lampki umieszczone po wewnętrznej stronie drzwi pojazdu nie przeszkadzają w zamykaniu ani otwieraniu drzwi. Posiadają niepozorny design, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne, gdy nie są zapalone. Jako uniwersalne ulepszenie, nadają się do prawie wszystkich modeli samochodów.
Działają długo, do 2 lat.
Przełącznik indukcyjny jest włączony, gdy drzwi są otwarte i wyłączony, gdy drzwi są zamknięte.
Wymiary: 50x25x8mm.

Material ABS + PC

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: