Kabel prostokątny USB UGREEN Lightning, MFi, 1m, tkanina ( US299)

 
  • 1 z 6
 

Prostokątny kabel USB/Lightning (US299) z certyfikatem MFI (Made for iPhone), który Apple przyznaje tylko na sprawdzone i wysokiej jakości akcesoria. Jego konstrukcja pozwala na swobodną i w pełni komfortową zabawę podczas ładowania telefonu. Nie musisz już przerywać wirtualnych bitew tylko dlatego, że Twoje urządzenie jest na wyczerpaniu.

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 91.99 zł
Zaoszczędzisz 23 zł (–25 %)
68.99 zł / szt
Kod produktu 35124
Marka UGREEN
Kategoria KABLE USB
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

- Kabel odtwarzacza - Ergonomiczny kształt wtyczki pod kątem 90 stopni pozwala akcesorium w naturalny sposób dopasować się do krzywizny dłoni, umożliwiając wygodne trzymanie telefonu. Dodatkowo końcówka jest odporna na ścieranie i utlenianie.
- Błyskawiczne i bezpieczne ładowanie - prąd 2,4 A i czysty kabel miedziany gwarantują szybki i bezpieczny odzysk energii. Zanim się zorientujesz, Twoje urządzenie znów będzie działać!
- Jednoczesne ładowanie i przesyłanie danych - odzyskiwanie energii podczas przesyłania plików i przesyłanie plików podczas odzyskiwania energii. Brak zbędnych okienek, które zmuszają do wybrania tylko jednej opcji.
- Inteligentny chip - akcesorium posiada inteligentny system sterowania, który dopasowuje optymalne napięcie do konkretnego urządzenia. Twój smartfon otrzyma dokładnie tyle energii, ile potrzebuje do odzyskania w jak najkrótszym czasie, bez ryzyka uszkodzenia baterii.
- Wzmocnione połączenie - najbardziej krytyczny punkt każdego kabla - połączenie pomiędzy kablem a wtyczką - zostało dodatkowo wzmocnione, aby zapobiec zerwaniu.
- Oplot nylonowy - sznurek wkładany jest w solidny oplot nylonowy. Nie tylko niezwykle wytrzymała, ale również bardzo przyjemna w dotyku.

- Typ złącza: USB / Lightning
-Materiał: nylon + cynk
-Napięcie/prąd: 5V/2,4A
- Długość kabla: 1 m
-Funkcje: Ładowanie/przesyłanie danych
- Kompatybilność: urządzenia z portem Lightning
- Kolor czarny
- Standard USB: USB 2.0 High Speed ​​(480 Mbps)
- Typ złącza: Lightning (męski), USB typu A (męski)

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: