Inteligentny przełącznik WiFi Sonoff Dual R3, 100-240V AC, 3300W/15A, 2200W/10A

 
  • 1 z 12
 

SONOFF DUAL R3 to ukryty moduł inteligentnego podwójnego przekaźnika z przełącznikiem Wi-Fi, który jest instalowany za dowolnym standardowym przełącznikiem, który można przenieść do inteligentnego przełącznika do bezprzewodowego zdalnego sterowania za pomocą urządzeń mobilnych lub poleceń głosowych. Dzięki Dual R3 możesz zdalnie zamknąć np. rolety zewnętrzne, okna, bramy garażowe, wyłączyć grill itp.
Dual R3 jest kompatybilny z darmową aplikacją eWeLink, która pozwala zobaczyć stan podłączonych urządzeń i przekaźników sterujących z dowolnego miejsca. Ponadto aplikacja współpracuje z urządzeniami z systemem Android i iOS, takimi jak tablet czy telefon. Dual R3 współpracuje również ze sterowaniem głosowym Siri. Funkcja pomiaru energii pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Wystarczy skorzystać z opcji planowania i dostosować ustawienia do swoich potrzeb. Możesz również sprawdzić dane o zużyciu energii za pomocą aplikacji. Dual R3 został przetestowany pod kątem bezpiecznego użytkowania. Produkt zapewnia ochronę przed porażeniem elektrycznym, przeładowaniem oraz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Obudowa wykonana jest z materiału izolującego, jest odporna na wysokie temperatury i wilgoć.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 119.99 zł
Zaoszczędzisz 30 zł (–25 %)
89.99 zł / szt    
Kod produktu 35098
Marka SONOFF
Kategoria Smart WYŁĄCZNIKI
Gwarancja 2 lata
 

- Istnieją trzy tryby pracy: DUALR3 jest wyposażony w tryb przełączania, tryb silnika i tryb miernika. Jedną z typowych cech jest inteligentne sterowanie żaluzjami i roletami w trybie silnika. Moduł przełączający oferuje maksymalną elastyczność dla Twoich żaluzji i rolet dzięki zdalnemu sterowaniu aplikacją i planowaniu wydarzeń, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza domem.
- Podwójne sterowanie dwukierunkowe: moduł podwójnego przekaźnika przełącznika dzieli obciążenie na dwa wejścia, dzięki czemu ten mechanizm roboczy pozwala na niezależne sterowanie dwukierunkowym sterowaniem dwoma urządzeniami.
- Pomiar mocy: moduł posiada również funkcję monitorowania energii, która może być wykorzystana do określenia dokładnego poboru mocy podłączonych urządzeń. W tym trybie obciążenie urządzeń elektrycznych podłączonych do DUALR3 będzie zawsze włączone, a stan jego przekaźnika nie zmieni się w aplikacji ani w dodatkowym przełączniku, który służy tylko do monitorowania i pomiaru energii.
- Potężna kompatybilność: w eWeLink możesz sterować żaluzjami, aby otwierać, zamykać lub zatrzymywać się w określonej pozycji. Zaprojektowany do współpracy z wieloma rodzajami wyłączników, takimi jak wyłączniki momentu obrotowego, wyłączniki kołyskowe, wyłączniki ON/OFF, podwójne wyłączniki bezzwłoczne oraz wyłączniki ON/OFF/ON, dzięki czemu można sterować urządzeniami AGD lub urządzeniami z napędem za pomocą opcjonalnego wyłącznika ściennego.
- Sterowanie głosowe Siri: konfigurując Siri w eWeLink, będziesz mógł sterować funkcjami za pomocą głosu, dzięki czemu możesz stworzyć inteligentną scenę, która łączy się z innymi urządzeniami w domu.

Czas zaplonu 0-100% < 1s
Częstotliwość bezprzewodowa 2,4 GHz 802.11 b/g/n WPA-PSK/WPA2-PSK
Kolor produktu Biały
Maksymalny prąd 15 A (całkowity), 10 A (1 kanał)
Material ABS
Moc maksymalna 3300 W (całkowita) / 2200 W (1 kanał)
Napiecie AC:100-240V, 50/60Hz
Temperatura pracy -10°C to 40°C
Wymiary 54 x 49 x 24 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: