Baseus Simplism Gravity uchwyt samochodowy, szklana przyssawka, czarny (SUYL-JY01)

 
  • 1 z 16
 

Umieść uchwyt telefonu komórkowego Baseus (SUYL-JY01) na szybie lub desce rozdzielczej samochodu. Od Ciebie zależy, które miejsce wybierzesz, mocne odsysanie (wystarczy spłukać wodą, aby przywrócić przyczepność) zapewni maksymalną stabilność. Ramię pozwala na wybór kilku stopni nachylenia. Konstrukcja z trzema punktami podparcia i przesuwanymi klapkami ułatwia wkładanie i wyjmowanie telefonu. Możesz zrobić wszystko jedną ręką. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału, a powierzchnie styku pokryte są miękką gumą, aby zapobiec uszkodzeniu telefonu. Zapewnia również świetne możliwości regulacji (m.in. obrót o 360°) oraz wycięcie umożliwiające podłączenie ładowarki.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 108.99 zł
Zaoszczędzisz 27 zł (–24 %)
81.99 zł / szt.    
Kod produktu 35109
Marka Baseus
Kategoria Akcesoria samochodowe
Gwarancja 2 lata
 

- Kompatybilność: urządzenia o szerokości od 65 mm do 85 mm i grubości nie większej niż 1 cm (w tym grubość etui na telefon)
- Wydłużone ramię teleskopowe, swobodna regulacja odległości, obsługiwane jedną ręką
- Nie wpływa na użycie klawiszy głośności i klawisza zasilania
- Dwustopniowa podkładka pozwala dopasować się do odpowiedniej powierzchni. Jeden tryb jest idealny do płaskich powierzchni, drugi do szorstkich powierzchni. Jeśli chcesz przymocować uchwyt do szyby, umieść go obok niego i wciśnij boczny „zaczep”. Podczas montażu uchwytu deski rozdzielczej pozostaw zatrzask w pozycji pionowej.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: