Akumulatorowa latarka czołowa LED Supfire X30, 5 trybów + czujnik, ładowanie przez Micro-USB, 5W, 340lm, 120m

 
  • 1 z 13
 

Supfire X30 to kompaktowa latarka, którą możesz zabrać wszędzie. Zmieści się w kieszeni, plecaku, torebce, a nawet kieszeni. Pałąk pozwala założyć latarkę na głowę i używać jej, gdy potrzebujesz wolnych rąk. Dodatkowo dzięki możliwości regulacji położenia latarki w zakresie 45°, możesz dopasować kąt świecenia do swoich potrzeb.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 128.99 zł
Zaoszczędzisz 32 zł (–24 %)
96.99 zł / szt    
Kod produktu 35071
Marka Supfire
Kategoria Latarki
Gwarancja 2 lata
 

Lampa wyposażona jest w bezdotykowy włącznik, który umożliwia włączenie latarki machnięciem ręki przed latarką. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy masz brudne ręce lub nosisz rękawiczki, co utrudnia naciśnięcie przełącznika.
Latarkę zasila jeden akumulator o pojemności 1200 mAh. Akumulator można szybko naładować przez port micro USB. Do ładowania latarki nie potrzebujesz specjalnej ładowarki - wystarczy podłączyć kabel micro USB do power banku, ładowarki lub komputera. Podczas ładowania czerwone podświetlenie wskazuje, że bateria jest ładowana, a gdy bateria jest w pełni naładowana, lampka wskaźnika zmienia kolor na zielony.
USA Cree XPG LED zapewnia silne światło i ma długą żywotność. Opcjonalny panel COB zapewnia światło o szerokim kącie świecenia, które doskonale oświetla najbliższe otoczenie, a także umożliwia włączenie światła czerwonego, co jest przydatne w trudnych warunkach lub w sytuacjach awaryjnych. Latarka ma jasność 340 lm, a jej zasięg to 120 metrów. Latarka posiada 5 trybów świecenia. 3 tryby służą do regulacji jasności (mocny, średni, słaby), a dwa ostatnie do włączania czerwonego światła. Przełącznik latarki służy do przełączania między trybami.

- Źródło światła: CREE XPG LED (USA) + COB
- Moc: 5 W.
- Jasność: 340lm
- Materiał: plastik
- Bateria: 1xLi-Ion 1200mAh (niewymienna)
- Zasięg światła: 120m
- Tryby oświetlenia: mocny, niski, SOS, tryb R Mocny, R SOS
- Wymiary: 63x31x34mm

IP ochrona IP44
Kolor produktu Czarny
Lumeny 340 lm
Material Plastik
Moc 5W

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: