Nawilżacz Deerma 25W, 300ml/h, 5l, 36dB, szary (F323W)

 
  • 1 z 8
 

Nawilżacz Deerma F323W pozwala zadbać o optymalny poziom wilgotności w domu, a tym samym o swoje zdrowie. Jego zbiornik na wodę ma pojemność 5 litrów, co gwarantuje długi okres eksploatacji. Uwagę zwraca również przemyślana konstrukcja produktu, która nie tylko wyróżnia się stylowym charakterem, ale także gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i wygodę użytkowania.

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 214.99 zł
Zaoszczędzisz 55 zł (–25 %)
159.99 zł / szt
Kod produktu 35064
Marka Xiaomi
Kategoria Gadżety
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

Objętość mgiełki rozprowadzanej przez urządzenie to maksymalnie 300 ml / h, co jest wartością optymalną. Jest na tyle duża, że ​​doskonale nawilża powietrze w wybranym pomieszczeniu, ale rozpyla cząsteczki wody o wielkości nawet kilku mikrometrów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu plam na meblach czy ścianach. Za pomocą pokrętła można regulować poziom wilgotności.
Jedną z największych zalet nawilżacza jest 5-litrowy zbiornik na wodę. Po napełnieniu i włączeniu nawilżacza może pracować cały dzień - od rana do wieczora.

Deerma F323W posiada również specjalny filtr przeciwpyłowy, który znajduje się obok przepuszczającej powietrze kratki na spodzie urządzenia. Zapobiega przedostawaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń do nawilżacza. Dzięki temu zbiornik na wodę długo pozostaje czysty, a mgiełka w sprayu zachowuje swoje właściwości odświeżające i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta - odłącz zbiornik, napełnij go wodą i włóż z powrotem na miejsce. Następnie wystarczy obrócić pokrętło nawilżacza. Gdy skończy się woda w zbiorniku, urządzenie wyłącza się automatycznie - nie musisz się martwić o jego uszkodzenie!

Nawilżacz wygląda naprawdę świetnie. Jego nowoczesny minimalistyczny design sprawia, że ​​idealnie pasuje do każdego pomieszczenia. Dodatkowo zastosowana w produkcji urządzenia technologia zgrzewania ultradźwiękowego pozwoliła na optymalne połączenie podstawy F323W ze zbiornikiem na wodę. Pozwala to na użytkowanie nawilżacza bez obawy o wycieki wody.

Kolor produktu Szary
Napiecie wejsciowe AC:220-240V, 50Hz
Pobór mocy 25W
Poziom hałasu 36dB

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: