Nawilżacz Baseus, 600ml, do 25dB, lampka nocna, ładowanie micro USB

 
  • 1 z 10
 

Suche powietrze w domu lub w pracy jest bardzo nieprzyjemne. Dzięki nowoczesnemu nawilżaczowi Baseus możesz zadbać o poziom wilgotności w swoim otoczeniu. Wybierz odpowiednią moc urządzenia i steruj nim według własnych potrzeb. Ustaw go obok łóżka lub stołu i ciesz się czystym i wilgotnym powietrzem.
Nawilżacz ma 2 poziomy ustawień, które emitują zimny strumień w celu nawilżenia suchego środowiska, a także działa jako światło nocne. Naciśnij przycisk zasilania przez dwie sekundy, aby włączyć tryb nocnego oświetlenia.

 

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 93.99 zł
Zaoszczędzisz 13 zł (–13 %)
80.99 zł / szt
Kod produktu 35019
Marka Baseus
Kategoria Gadżety
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

Nawilżacz Baseus wyposażony jest w rozpylacz, co oznacza, że ​​ma większy zasięg i wytwarza znacznie mniej hałasu (tylko 25 dB) niż inne urządzenia tego typu. Jednocześnie działa bardzo wydajnie, ponieważ jedno napełnienie zbiornika o pojemności 600 ml wystarcza nawet na 15-24 godziny pracy.
Urządzenie jest bezpieczne - posiada zabezpieczenie przed wyciekiem wody, a także wykrywacz wody, dzięki czemu odłącza zasilanie w przypadku wycieku wody. Ponadto, jeśli sonda nie styka się z wodą, zasilanie zostanie automatycznie odcięte, aby zapobiec spaleniu bez wody (Anti-Dry Burning). Możesz zostawić go w pokoju dziecka bez obawy o awarię.
Urządzenie wyłącza się również automatycznie po 10 godzinach pracy.

Odpowiednio nawilżone powietrze wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie, ale i urodę. 8 godzin pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu powoduje, że organizm stopniowo traci wodę, a skóra wysycha. Nawilżacz Baseus pozwala na szerszy zakres rozpylania wody, a umieszczony w odpowiedniej odległości i skierowany na twarz pod kątem 30 stopni doskonale nawilża.

Dlugosc przewodu 1m
Kolor produktu Biały
Materiał ABS + plastik
Moc 2W
Wejście DC: 5V/400mA
Wymiary 125x110x110mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: