Chłodnica / nawilżacz Baseus 4.2W, niebieski + biały (CXTM-23)

 
  • 1 z 14
 

Przenośny klimatyzator 2w1, który nie tylko chłodzi, ale także doskonale nawilża powietrze. Urządzenie ma kompaktowy, przyjemny wygląd małego telewizora w stylu retro, dzięki czemu jest nie tylko łatwe w przenoszeniu, ale jest również stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. Świetne narzędzie podczas upalnych letnich dni.

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 264.99 zł
Zaoszczędzisz 67 zł (–25 %)
197.99 zł / szt
Kod produktu 35062
Marka Baseus
Kategoria Gadżety
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

Mini klimatyzacja zapewnia nową jakość chłodzenia. Wyposażony jest w pojemne urządzenie zbiornikowe, które łączy w sobie zalety klasycznego wentylatora i drogiej klimatyzacji. Zapewnia wymagane chłodzenie nie tylko dzięki szybkiemu przesuwaniu wentylatora, ale także dzięki zbiornikowi wypełnionemu wodą, do którego można również dodać dowolny olejek zapachowy, aby wzbogacić doznania aromaterapeutyczne. A kiedy jest naprawdę ciepło, oprócz zimnej wody możesz dodać kostki lodu. W ten sposób dodatkowo zwiększa się wydajność chłodzenia.

Klimatyzacja ma 3 poziomy mocy, od lekkiego wiatru przez delikatną bryzę do silnego wiatru (prędkość wentylatora 3000 obr / min). W zależności od temperatury można dobrać optymalną wydajność.
Tryb pracy pozwala wybrać jeden z 3 kątów przedniej kratki. Dostępne są 2 pozycje z kątem 45 ° (skierowanym w górę lub w dół) i kątem 90 °, co zapewnia przepływ powietrza w linii prostej z klimatyzatora.
Klimatyzacja jest bardzo cicha, więc nie będzie Ci przeszkadzać i możesz skoncentrować się na swoich zajęciach.

Klimatyzacja wyposażona jest w zbiornik o pojemności 320 ml. W prawym górnym rogu znajduje się specjalny wskaźnik poziomu wody, który od razu informuje o jej stanie. Wystarczy spojrzeć i wiesz, czy potrzebujesz dodać wody.

Dzięki złączu micro USB i odpowiedniemu kablowi znajdującemu się w zestawie (50 cm) można ładować klimatyzator za pomocą komputera, korzystając z power banku lub standardowej ładowarki sieciowej.

Kolor produktu Niebieski + biały
Materiał ABS
Moc 4,2W
Wejście DC: 5V/840mA
Wymiary 158x180x164mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: