Baseus Swan MagSafe uchwyt magnetyczny z bezprzewodowym ładowaniem do iPhone'a 12, biały

 
Nowość
  • 1 z 15
 

Ładowarka została zaprojektowana specjalnie dla telefonów Apple Series 12, które mają magnetyczne etui. Podwójny pierścień magnetyczny sprawia, że ​​telefon automatycznie rozpoczyna ładowanie i pozostaje bezpiecznie na ładowarce, dzięki czemu nie musisz się martwić, że spadnie. Dzięki regulacji nachylenia 15° we wszystkich kierunkach możesz wygodnie oglądać filmy lub wykłady online bez użycia rąk. Dodatkowo telefon można ładować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.
Oprócz funkcji ładowania ładowarka pełni również funkcję podstawki. Pomieści różne drobne akcesoria, takie jak słuchawki. Dodatkowo produkt będzie elegancką i praktyczną ozdobą Twojej szafki nocnej.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 199.99 zł
Zaoszczędzisz 40 zł (–20 %)
159.99 zł / szt.    
Kod produktu 35135
Marka Baseus
Kategoria Akcesoria montażowe
Gwarancja 2 lata
 

- Przewody IC i cewki miedziane są odseparowane, więc ciepło nie wpływa na wydajność ładowania. Urządzenia Apple wykorzystują regulację napięcia o stałej częstotliwości, aby zapobiec zakłóceniom sygnału 5G i skuteczniej ładować. Miedziane cewki zwiększają maksymalną moc ładowarki o 50%. Ponadto produkt chroni telefon przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przepięciem, przegrzaniem, przetężeniem, zwarciem i polami elektromagnetycznymi. Dodatkowo ładowarka posiada funkcję wykrywania obcego urządzenia.
- Dzięki plug & play ładowanie jest wygodniejsze. Do podłączenia ładowarki dołączony jest kabel USB-C o długości 1 m. Na podstawie ładowarki znajduje się również lampka, która pełni rolę wskaźnika. W trybie czuwania dioda LED świeci na biało i miga na biało, gdy wykryje inne urządzenie. Lampka wskaźnika miga również podczas ładowania telefonu.
- Ładowarka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość produktu. Metalowy pasek zapewnia stabilność, dzięki czemu telefon będzie pewnie trzymał, a materiał paska nadaje mu elegancki wygląd. Silikonowa podstawa zapobiega upadkowi i zsunięciu się stojaka. Przy wadze 260 g ładowarka jest stabilna nawet po odłączeniu od niej telefonu.

- Wejście: USB-C
- Prąd wejściowy: DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/2A Max. (zalecane adaptery QC / PD 18C lub wyższe)
- Moc wyjściowa: max 15W
- Kompatybilność: tylko seria iPhone 12
- Wymiary: 92 x 92 x 134,7 mm

Moc wyjsciowa maks. 15W
Prad wejściowy DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/2A Max. (zalecane adaptery QC / PD 18C lub wyższe)

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: