Akumulatorowa ręczna lampa FOTO RGB-CCT, CRI> 95, max. 72h, 7800mAh, USB-C, 9 efektów

 
Nowość
  • 1 z 7
 

Nadaj swoim zdjęciom niepowtarzalny charakter. Ręczna lampa fotograficzna PU4132 zapewnia doskonałą jakość światła o współczynniku CRI wynoszącym około 95. Możesz także regulować jasność, temperaturę barwową i kolor oświetlenia oraz wybierać spośród dostępnych efektów. Otwory gwintowane 1/4" pozwalają przymocować akcesoria np. do statywu, a wbudowane magnesy pozwalają na przyczepienie go do wybranych powierzchni metalowych. Wbudowany akumulator zapewnia zasilanie do 72 godzin.
Lampa oferuje 3 tryby pracy i pozwala dowolnie ustawić parametry światła. Pozwoli to idealnie dopasować oświetlenie do swoich potrzeb i nadać zdjęciu niepowtarzalnego charakteru. Tryb CCT pozwala ustawić temperaturę barwową od 2600K do 6000K oraz jasność od 0% do 100%. Tryb HSL umożliwia zmianę koloru obrazu, w tym odcienia, jasności i nasycenia. Tryb efektów specjalnych oferuje 9 efektów do wyboru - takich jak oświetlenie, klub nocny, lampa błyskowa, tęcza i kominek.

Dostępność Dostępny w magazynie
Zwykła cena 552.99 zł
Zaoszczędzisz 139 zł (–25 %)
413.99 zł / szt    
Kod produktu 35173
Marka Puluz
Kategoria LED LAMPY
Gwarancja 2 lata
 

- Sterowanie lampą jest bardzo proste. Przyciski umieszczone w łatwo dostępnych miejscach zapewniają szybki dostęp do jego funkcji, a wbudowany ekran OLED wyświetla kluczowe informacje, w tym poziom naładowania baterii. Po obu stronach akcesorium znajdują się otwory gwintowane 1/4", dzięki czemu można zamontować np. uchwyty lub statyw. Wbudowane magnesy pozwalają przymocować lampę do metalowej powierzchni pod trzema różnymi kątami.
- Ta praktyczna oprawa wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium lotniczego, co zapewnia również wydajne i szybkie odprowadzanie ciepła. Oznacza to, że urządzenie nie przegrzeje się. Lampa wyposażona jest również w wysokiej jakości kule świetlne, dzięki czemu posiada wysoki współczynnik oddawania barw (CRI) wynoszący 95. Wszystko to sprawia, że ​​osoby i przedmioty na zdjęciach wyglądają naturalnie.
Nie martw się, że lampa rozładuje się zbyt szybko – ma wbudowany wytrzymały akumulator o pojemności 7800 mAh. W rezultacie po pełnym naładowaniu może służyć przez 4,5-72 godziny. Dzięki długiemu czasowi pracy i lekkiej, przenośnej, bezprzewodowej konstrukcji ta funkcjonalna oprawa może towarzyszyć Ci niemal wszędzie. Z powodzeniem użyjesz go nie tylko w domu, ale również w studio czy w plenerze. Jej transport i przechowywanie ułatwia pokrowiec dołączony do zestawu.

- Wyświetlacz: OLED
- USB-C
- Ilość kul świetlnych: 132 (światło białe) + 88 (RGB)
- Żywotność lampy: do 50 000 godzin
- Kąt wiązki światła: 120 °
- Liczba specjalnych efektów świetlnych: 9
- Temperatura barwowa światła: 2600-6000K
- Pojemność baterii: 7800 mAh
- Napięcie: 3,7 V 28,8 Wh
- Godziny pracy: Ok. 4,5-72 godziny

Barwa Światła 2600K-6000K
Czas pracy 4,5-72 h
Kat Swiecenia 120°
Napięcie 3,7 V 28,8 Wh
Pojemnosc baterii 2000 mAH

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: