Akumulatorowa latarka samochodowa Baseus do czytania, 400 mAh, ładowanie micro-USB, 2 tryby, 1,5 do 3 godzin wytrzymałość, czarna

 
  • 1 z 9
 

Lampka do czytania w samochodzie. Lampa posiada czujnik dotyku, konstrukcja prezentuje się stylowo, ale jednocześnie jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dopasowana do wnętrza pojazdu, a światło z żarówki chroni oczy.

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 107.99 zł
Zaoszczędzisz 22 zł (–20 %)
85.99 zł / szt
Kod produktu 35040
Marka Baseus
Kategoria Gadżety
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

- Mocny i stabilny zacisk magnetyczny - haczyk do żarówek magnetycznych pomaga utrzymać urządzenie nawet na nieutwardzonych drogach. Nie musisz martwić się uszkodzeniem żarówki, mocny i stabilny uchwyt zapobiegnie upadkowi urządzenia nawet w najtrudniejszych warunkach na drodze.
- Beznarzędziowy montaż - bezinwazyjny montaż żarówki.
- Matowa metalowa obudowa o grubości 10,7 mm jest stylowa, wysokiej jakości i idealnie komponuje się z wnętrzem pojazdu.
- Matowy klosz o wysokiej przepuszczalności światła, bocznym wydatku światła. Nawet delikatne oświetlenie, bez odblasków.
- Białe światło dzienne 4000 K i wysokiej jakości diody LED zapewniają odpowiednią jasność do czytania.
- Panel dotykowy dla większego komfortu podczas korzystania z urządzenia.
- Włącz lampę, delikatnie naciskając przycisk, a następnie krótko naciśnij, aby ustawić jasność na jednym z dwóch poziomów.
- Dzięki wbudowanemu akumulatorowi 400mAh lampkę można ładować standardowym kablem micro USB i używać bezprzewodowo. Do 3 godzin świecenia w pierwszym trybie i 1,5 godziny świecenia w drugim trybie.

Czas ladowania 1 godzina
Kolor produktu Czarny
Material ABS + PC
Pojemnosc baterii 400mAh
Temperatura pracy -20°C to +50°c
Wejście 5V/1A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: