Akumulatorowa latarka czołowa LED Supfire HL05-X, 2W, 3 tryby + SOS + czujnik, ładowanie przez Micro-USB, 117lm, 65m

 
  • 1 z 8
 

Latarkę czołową Supfire HL05 możesz zabrać wszędzie. Pasuje do kieszeni, plecaka lub torebki. Pałąk pozwala założyć latarkę na głowę i używać jej, gdy potrzebujesz wolnych rąk. Dodatkowo dzięki możliwości regulacji położenia latarki w zakresie 60 stopni, można dopasować kąt padania światła do swoich potrzeb.

Dostępność Obecnie niedostępny.
Zwykła cena 76.99 zł
Zaoszczędzisz 15 zł (–19 %)
61.99 zł / szt
Kod produktu 35043
Marka Supfire
Kategoria Latarki
Gwarancja 2 lata
Pozycja została wyprzedana...
 

- Lampa wyposażona jest w bezdotykowy włącznik, który umożliwia włączenie latarki machnięciem ręki przed latarką. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy masz brudne ręce lub nosisz rękawiczki, co utrudnia naciśnięcie przełącznika.
- Latarkę zasila jeden akumulator BK9502535 o pojemności 800 mAh (niewymienny). Akumulator można szybko naładować przez port micro USB. Do ładowania latarki nie potrzebujesz specjalnej ładowarki - wystarczy podłączyć kabel micro USB do power banku, ładowarki lub komputera. Podczas ładowania czerwone podświetlenie wskazuje, że bateria jest ładowana, a kiedy bateria jest ładowana, światło jest zielone.
- Mocna dioda LED JINGRUI XD-3535 zapewnia mocne światło i ma długą żywotność, dzięki czemu nie musisz martwić się o częstą wymianę diody. Latarka ma jasność 117 lm, a jej zasięg to 65 metrów. Latarka posiada 4 tryby świecenia. Do regulacji jasności służą 3 tryby (mocny, średni, niski), a ostatni to światło SOS. Przełącznik latarki służy do przełączania trybów.
- IP44 - może być również używany w deszczu lub w innych normalnych wilgotnych warunkach.
Wymiary: 63x31x34mm

Bateria 1 x Li-Ion 102342P 800 mAh (niewymienny)
Czas pracy 250 minut
IP ochrona IP44
Kolor produktu Czarny
Lumeny 117 lm
Material Plastik
Moc 2W

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj ocenę
Nie wypełniaj tego pola: